Stiri

Anunt privind stabilirea locurilor speciale pentru afisaj electoral

Citeste.

Anunt privind desfasurarea Campaniei de depunere a cererilor unice de plata pentru subventii 2019

Primaria Comunei Corbu aduce la cunostinta fermierilor din comuna, ca in perioada 01.03.2019 -31.05.2019 se desfasoara CAMPANIA DE DEPUNERE A CERERILOR UNICE DE PLATA PENTRU SUBVENTII.

Atasat regasiti programul de deservire a fermierilor.

Invitatie la Balul Traditional organizat cu ocazia Marii Uniri

MESAJ ADRESAT CORBENILOR CARE PE 6 DECEMBRIE 2018 ÎȘI SERBEAZĂ ZIUA NUMELUI

Cu ocazia sărbătoririi numelui primiți un călduros La Mulți Ani,  multă sănătate, realizări și tot ce vă doriți alături de cei dragi.

PRIMARUL COMUNEI CORBU

Romeo Țepeș-Focșa

Citeste.

Invitație pentru Cetățenii Comunei Corbu!

Vineri 30 Noiembrie începând cu ora 11,00 in centrul localității debutează manifestările dedicate ZILEI DE 1 DECEMBRIE și a CENTENARULUI MARII UNIRI: ceremonial religios, depunere de coroane, alocuțiuni, defilare cu participarea Brigăzii 61 Vânători de Munte ,,General Virgil Bădulescu“ Miercurea Ciuc, Inspectoratul Județean de Jandarmi Harghita, Inspectoratul pentru Situații de Urgență ,,Oltul” al județului Harghita și un scurt spectacol artistic.

Comments are closed.